Kayıt Tarihi: Thursday, October 25, 2018 7:33 PM
MUHTARLAR İÇME SUYU ARITMA TESİSİNİ GEZDİ
Kdz. Ereğli’de görev yapan Mahalle ve Köy Muhtarları, ilçenin içme suyu ihtiyacını karşılayan Süleymanbeyler bölgesindeki “İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni gezdi.

Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay, Başkan Yardımcıları Esra Alpago, Deniz Koca ve Atilla Bulak’ında hazır bulunduğu gezide, katılımda bulunan muhtarlara, suyun tesise ilk giriş yaptığı üniteden başlayarak, tesisden çıkışına kadar geçen 17 ayrı işlem, Belediye Başkan Yardımcısı Deniz Koca tarafından tek tek anlatıldı.

Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay, gezi sonrası katılımda bulunan muhtarlara teşekkür etti. Atay, muhtarlara, “Bu konuda zaman zaman ortaya atılan söylemlere itibar edilmemesi ve çeşmelerden akan suyun gönül rahatlığı ile tüketilmesi için nasıl bir çalışma yapıldığını gördünüz. Bu tesisin varlığını ve önemini mahallelerinizde anlatmanızı istiyoruz“ dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’da, “Bugüne kadar basından takip ettiğimiz tesisi gezmemiz son derece faydalı oldu. Burada ki kapsamlı ve titiz çalışmayı gördük, içme suyunu afiyetle içtik. Gezide gördük ki, bu tesis, Ereğli’nin kalbi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 
Gösterim : 696
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 10898214, Bugün: 3586 kez ziyaret edilmiştir.