Kayıt Tarihi: Thursday, April 20, 2023 7:02 PM
Kaymakam YAPICI’dan Ramazan Bayramı Kutlaması
Kdz.Ereğli Kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı’nın “ Ramazan Bayramı ” dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajı.

“Sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu Milletçe yaşıyoruz.

Bayramlar, insani, vicdani ve dini güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin hissedildiği, toplumun bütün kesimlerinin birbirleriyle barıştığı, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulup, herkesin kaynaştığı, kucaklaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.

Unutmamalıyız ki; bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyoruz. En değerli varlıklarını bu vatan için feda eden şehitlerimizin aileleri, hepimize emanet ve başımızın tacıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Ereğlil’li hemşehrilerimin, Ramazan Bayramını en içten duygularla kutluyor, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet YAPICI

Kaymakam

 
Gösterim : 405
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 21821352, Bugün: 584 kez ziyaret edilmiştir.