Kayıt Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 22:46
BETON FİRMALARINDA SORUMSUZLUK DİZ BOYU! BU SORUMSUZLUĞUN SORUMLUSU HANGİ BETON FİRMASI!
Kdz. Ereğli Doktorlar Sitesi mevkiindeki Çavdarlıya çıkan yol adeta Beton Mikserlerinin boşaltım ve temizleme yeri olduğu gözleniyor.

Kdz. Ereğli Doktorlar Sitesi mevkiindeki Çavdarlıya çıkan yol adeta Beton Mikserlerinin boşaltım ve temizleme yeri olduğu gözleniyor. Daha önceden de yolda beton mikserlerinin araçlarını temizlerken bıraktıkları ve asfalt ile bütünleşen ve yolun yapısını bozan çimento artıklarına her geçen gün yenileri ekleniyor.

Duyarlı bir vatandaş tarafından bugün (18 Mayıs 2018) akşamı çekilen bu görüntüler beton mikserlerinin ve bunların sahipleri olan beton santrallerinin çevreye ve devlet malına duyarsızlığı apaçık gözler önüne seriliyor.

Sabaha kadar sertelip asfalt ile bütünleşecek olan bu çimento tortularını bırakan beton santrali yetkililerine ne yazıkki belediyece her hangi bir cezai işlem uygulanmıyor olması o yolu kullanan yüzlerce kişi tarafından tedirginlikle karşılanıyor.

Mahalle sakinleri kamu malına zarar veren bu firmaların tespit edilip cezai işlem uygulanması ve asfalt üzerindeki bu tortuların ise yine o firmalarca temizlenmesi gerektiğini öngörüyorlar.

 
Gösterim : 3858
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 10188390, Bugün: 3308 kez ziyaret edilmiştir.