Kayıt Tarihi: Saturday, June 10, 2017 4:15 PM
AKDEMİR UTKU'YU ZİYARET ETTİ...
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Utku Koleji Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

8 Haziran Perşembe günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen ziyarette, Akdemir’i okul girişinde Utku Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, Kurum Müdürü Hülya Çataklı ve Yöneticiler karşıladı.

Ali Çataklı’nın Öğretmen Okulundan dönem ve sınıf arkadaşı olan Başkan Akdemir, kurumumuz ziyaretinde Çataklı ile yıllar sonra tekrar aynı koridorları ve sırayı paylaşıp anıları tazeleyerek sohbet ettiler.

Ziyaret sırasında Utku Eğitim Kurumlarını ve Orçun Çataklı sosyal tesislerini detaylı bir şekilde gezen ve yapılan yatırımlar ile kullanılan eğitim-öğretim

yöntemlerini bir eğitimci olarak çok beğendiğini ifade eden Akdemir, “Tüm Utku ekibini samimiyetle kutluyorum. Bölgemiz adına gurur duydum. Eğitim öğretim camiasına ve sosyokültürel ortama kazandırdığınız bu çağdaş donanımlı tesislerde, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, inançlı nesiller yetiştirmek üzere verdiğiniz mücadeleyi selamlıyor ve tebrik ediyorum. Ayrıca bugünlerde karne heyecanı yaşayan tüm velilerinizi ve yavrularımızı kutluyor iyi tatiller diliyorum. Diye konuştu.

Çataklı ‘da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Utku Koleji Yönetim Kurulu ve tüm personeli adına teşekkürlerini sundu.

 
Gösterim : 2937
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 21954810, Bugün: 1826 kez ziyaret edilmiştir.