Kayıt Tarihi: Wednesday, June 7, 2017 1:00 PM
MARİFET İLTİFATA TABİDİR...
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Şubesinin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 21.’sini düzenleyeceği MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programı yapılacak. 8 Haziran Perşembe günü 16.00¬-18.30 saatleri arasında Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilecek programa katılımın yüksek olması bekleniyor.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesi tarafından, yapılan açıklamada; her sene geleneksel olarak Karadeniz Ereğli ve Alaplı ilçeleri Lise ve Dengi Okullarından ilk üç dereceyle mezun olan öğrencilerin ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni Programı’nın 21.’si düzenleneceği belirtildi.

“111 ÖĞRENCİ ÖDÜL ALACAK”

8 Haziran Perşembe günü 16.00- ¬18.30 saatleri arasında Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilecek program hakkında açıklama yapan MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, amaçlarının başarılı öğrencilerin ödüllendirilerek onure etmek olduğunu vurguladı. Sezer açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi, “Başarının iyi bir eğitimin neticesinde geleceğine ve başarının mutlaka ödüllendirilmesi gerektiğine inanan MÜSİAD’ın Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, 1995 ¬- 1996 eğitim öğretim yılında Lise ve Dengi okulların birincilerine ödül verilmesi yönünde aalınan karar neticesinde ilk Ödül Töreni Programımız 1996 yılında gerçekleştirilmişti. İlk ödül töreninden bu güne program genişletilmiş, okullarında ikinci ve üçüncü olanlara da ödül verilmeye başlanmıştı. Zaman içerisinde komşu ilçemiz Alaplı Lise ve Dengi okulları da ödül kapsamına alınmış ve 1996 yılından bu güne kadar toplam 1454 başarılı öğrencimiz ödüllendirilmiştir. Ülkemizde bir çok alanda başarılı insanlarımıza plaket ve ödül verilir. Ama bizler geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz öğrencilerimizin ödüllendirilerek onların onure edilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda bu sene 21.’sini düzenleyecek olduğumuz Ödül Törenimizde, Karadeniz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 29, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 8 Adet Lise ve dengi okul olmak üzere toplam 37 okulda ilk üç dereceye giren 111 öğrencimize ödüllerini dağıtarak başarılarından dolayı onları bir nebze de olsa mutlu etmeye çalışacağız. Bu düşünceler doğrultusunda başarılı öğrencilerimizin ödüllendirileceği programımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. ” dedi.

Sezer, açıklamasının sonunda tüm ilçe halkını programa beklediklerini söyledi.

 
Gösterim : 2947
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 21954760, Bugün: 1776 kez ziyaret edilmiştir.