Kayıt Tarihi: Saturday, June 12, 2021 3:01 PM
KDZ.EREĞLİ'DE BÜYÜK DOĞA BULUŞMASI...
11-12-13 Haziran’da Subaşı’ndaki tahta köprü civarında üç gün boyunca eğlenceye doyacağınız kamp var. Karavanlar, klasik araçlar ve kamyonlar, arazi araçları ile birlikte sanatseverler de Ereğli’ye gelmeye başladı.

Kdz. Ereğli Herkül Doğa ve Motor Sporları Kulübü yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. Kdz. Ereğli’de İçişleri Bakanlığı’nın izni ile daha önceden planlanan “Büyük Doğa Buluşması”nın 11-12-13 Haziran tarihleri arasında Subaşı (Süleymanbeyler) deki eski petrol istasyonunun arka bölümündeki alanda bulunan tahta köprü ve çevresinde gerçekleşeceği öğrenildi.

Ülkenin bir çok spor kulübü, motor sporları kulüpleri, kamp - karavan severler, sanat severler ile içerisinde görsel SHOW ların olduğu sanatın ve aksiyon dolu Doğa ile baş başa olunacak etkinliğe aileler de çadırlarıyla katılabilecek. Çadır veya karavan konaklamalı, meraklısı için karavanları ve ülkenin en iyi özel yapım, klasik araçlar ve kamyonlardan oluşan arazi araçlarının görülebileceği hafta sonu Ereğli’ye unutulmaz bir sosyal yaşam sunacak.

Kdz. Ereğli Herkül Doğa ve Motor Sporları Kulübü Başkanı Taner Tatoğlu, amaçlarının bölgeyi tanıtmak ve turizm potansiyelini öne çıkarmak olduğunu belirtirken, “Bölgemiz için bir fırsat. Biz her zaman olduğu gibi Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz ve Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’nun önderliğinde HERKÜL SPOR KULÜBÜ olarak çaba gösteriyoruz. Cumartesi ve konaklayacakları pazar günü de bekliyoruz.” Sözleriyle konuştu.

 
Gösterim : 515
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 17510868, Bugün: 3574 kez ziyaret edilmiştir.