Kayıt Tarihi: Wednesday, December 18, 2019 8:57 PM
Belediyespor'da Radikal Kararlar
Transfer komiteki kötü gidişe dur demek için nihayet harekete geçti. Kdz. Ereğli Belediyespor, Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık başkanlığında yaptığı yönetim kurulu toplantısında kötü gidişe dur demek için önemli kararlar alındı.

Posbıyık'ın müdahalesi ile oluşturulan transfer komitesinin aldığı kararlar şöyle bildirildi. - Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi 6. Grupta mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor'da 2019-2020 Futbol sezonunun devre arasında takımın Teknik direktörlüğüne Kdz. Ereğlili Atakan Gültekin getirildi. Ercan Yaman; “Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda Kulübümüz futbol altyapısının başına geçti. Sezon başında takımın başında olan Ligin 5.Haftasının ardından Semih Tokatlı'dan boşalan göreve getirilen Ercan Yaman hocamıza da özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. - Oluşturan Transfer komitesi, teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmaları sürdürülecektir.” dedi.

ATAKAN GÜLTEKİN: 1973 Kdz. Ereğli doğumlu.. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Mezunu 5 Türkiye Kupası, 87 2. Ligi 192 3. Lig futbol kariyeri olan 10 Yıl Pendikspor ardından Ereğlispor'da futbol oynadıktan sonra antrenörlüğe başlayan ve 2. Lig ekiplerinden Pendikspor başında bugüne kadar BAL Ligi, 3. Lig, 2. Lig ve Süper Lig olmak üzere çok sayıda oyuncu yetiştirdi.

 
Gösterim : 1097
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 16973028, Bugün: 2034 kez ziyaret edilmiştir.