Kayıt Tarihi: Friday, August 9, 2019 6:19 PM
DENİZİNE SAHİP ÇIK EREĞLİ!..
Bir grup deniz sever ‘PLAJIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ’ sloganıyla yarın Erdemir Plajı kumsalına gidecek.

Bir grup deniz sever ‘PLAJIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ’ sloganıyla yarın Erdemir Plajı kumsalına gidecek.

Sosyal medyadan yapılan duyuruda, “plajımıza sahip çıkıyoruz. Deniz ve kumsallar hepimizin. Erdemir Plajı kumsalında buluşalım” denilerek tüm deniz severler ve ilçe halkı 10 Ağustos 2019 cumartesi saat 14.30’da Erdemir Plajı kumsalına davet edildi.

Erdemir Plajı’na saat 14.30’da Elif Otel’in önünden araçlarla, Piramit Kafe Önü Adalar’dan ise teknelerle hareket edileceği belirtilen duyuruda şunlar ifade edildi:

“BAYRAMDA ERDEMİR PLAJI'NI İSTİYORUZ.

Yüzecek yerimiz kalmadı! Deniz ve kumsallar hepimizin. 1/1000'lik uygulama imar planına göre Erdemir Plajı'nın bulunduğu bölge Ereğli halkının kullanımı içindir. Biz Erdemir Plajı'nın kumsalını da denizini de kullanacağız. Ereğli Belediyesi yetkililerinden cankurtaran ve sağlık görevlisi istiyoruz. Cumartesi günü saat 14.30'da Elif Otel'in önünde otobüsler bizi bekleyecek. Piramit kafe önündeki adaların yanından 14.30'dan itibaren tekneler hareket ederek bizi plaja taşıyacak. İsteyen yüzerek geçer, isteyen teknelerle, isteyen yürüyerek kumsaldan... Hep beraber Erdemir Plajı'nın kumsalına gidiyoruz. PLAJIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ. HAYDİ PLAJA!”

 
Gösterim : 828
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 14590662, Bugün: 7309 kez ziyaret edilmiştir.