Kayıt Tarihi: 4 Temmuz 2012 Çarşamba 19:50
Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK’den YAZICIOĞLU’na Teşekkür Plaketi
Karadeniz Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesinde, Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK; her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Sünnet Şöleninde vermiş olduğu destekten dolayı Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan YAZICIOĞLU’na teşekkür plaketi takdim etti.

Karadeniz Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesinde, Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan YAZICIOĞLU ve Başkan Yardımcısı İrfan YAZICIOĞLU’nu ziyaret ederek; her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdikleri Sünnet Şöleninde vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyarette konuşan Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK, “Sünnet Şölenimizi 5 senedir düzenliyoruz, geleneksel hale getirdik. Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Sünnet Şölenine çok büyük katkıları var. Ben kendilerine Beldem adına çok teşekkür ediyorum” dedi

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan YAZICIOĞLU da konuşmasında, “Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak tüm Sivil Toplum Örgütleri ile Sosyal İlişkilerimizi sıcak tutma adına çalışmalarımız yapıyoruz. Dolayısıyla, Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK’in şahsında çalışmalarda emeği geçenlere, yapmış oldukları faaliyetler için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyor, tüm Ormanlı Spor camiasına ve halkına saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan YAZICIOĞLU da, Ormanlı Cuma Spor Kulübü Başkanı Fikri ÇELİK’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Başkanımızı gönülden tebrik ediyorum. Gerçekleştirdikleri Sünnet Şölenini festival havasına çevirmiştir. Ben tekrar kendisine ve Ormanlı halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 
Gösterim : 2591
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 8345624, Bugün: 5208 kez ziyaret edilmiştir.