Kayıt Tarihi: Monday, October 19, 2020 6:20 PM
ERTUĞRUL: “MUHTARLARIMIZ BİRER REHBERDİR”
Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ertuğrul’un mesajı şöyle:

“Demokratik yaşamın vazgeçilmez unsurlarından olan; görev yaptıkları yerleşim birimlerinin yaşamsal sorunlarına çözüm bulunması başta olmak üzere, Atatürk’ün belirlediği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşılması hedefinde yürütülen seferberliğin öncü kuvveti muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.

Çağdaş hukuk devletlerini ayakta tutan parlamenter sistemin yokluğunun ortaya çıkardığı derin sancılar içinde kalan ülkemizde, halkın oylarıyla göreve gelen ve sandıkta aldıkları her oyu bir namus borcu gibi görüp kabul ederek hizmet üretmeye gayret gösteren muhtarlarımız, yöremizin ayağa kalkması ve halkımızın ihtiyacı olan hizmetlerin ivedilikle sunulması için önemli birer rehberdirler. Bu açıdan bakıldığında kutsal bir görevi yerine getiren muhtarlarımıza şükran borçlu olduğumuzu söylemek isterim.

Bu duygu ve düşünceler ışığında başta Ereğli’mizin saygın muhtarları başta olmak üzere yöremizin ve ülkemizin bütün cefakar ve vefakar muhtarlarını saygıyla selamlıyor, çalışma ve hizmetlerinde kendilerine başarı diliyorum.

 
Gösterim : 403
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 15592142, Bugün: 4296 kez ziyaret edilmiştir.