Kayıt Tarihi: Wednesday, December 26, 2018 5:00 PM
KDZ.EREĞLİ TSO BAŞKANI KELEŞ, TAŞKENT’TE BİR DİZİ TOPLANTIYA KATILDI
Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası Uzman Komite ve 25. Yürütme Kurulu Toplantılarına katılıldı.

Toplantıya, Türkiye’den TOBB’nin yanı sıra teşkilata üye ülkeler olan İran, Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Afganistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan’ın Ticaret ve Sanayi Odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte toplantılarda TOBB’nin Dış Ticaret Komisyon Üyesi olan Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Yüksekova, Vezirköprü, Akşehir, Milas, Bitlis, Turgutlu, Cizre Ticaret ve Sanayi Odalarının ve Batman Ticaret Borsasının Başkanları ile TOBB’nin bazı görevlileri de yer aldılar.

Türkiye ile birlikte 10 ülkenin üye olduğu Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odalarının Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapılan ve üç gün süren toplantısında üye ülkeler arasında ticaretin geliştirilmesi kararı alındı.

12.Sanayi ,Yatırım ve KOBİ'lerin Teşviki Komitesi Toplantısında Türk Heyetini Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Temsil ederek, Sanayi,Yatırım ve Kobilerin Teşviki Komite toplantısının Moderatörlüğünü gerçekleştirmiştir.

 
Gösterim : 1314
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 11369879, Bugün: 3792 kez ziyaret edilmiştir.