Kayıt Tarihi: Wednesday, August 29, 2018 4:20 PM
Sayın ÇAKIR, Yöre Halkı Sizden Açıklama Bekliyor!
Kdz. Ereğli-Devrek yolunun akibeti ne! 2018 yılı sonunda yetişecek diye demeç veren siyasilerden bir tek AK Parti İlçe Başkanı Fatih ÇAKIR görevinin başında! Vatandaş ÇAKIR'dan konu ile alakalı açıklama bekliyor...

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M.Fatih ÇAKIR'ın bir önceki İlçe başkanlığı görevi sırasında 2016 yılı Temmuz ayında verdiği demeçte "Ereğli-Devrek Karayolu'nda devam eden çalışmaları inceleyerek, yolun tamamının 2018 yılı sonuna kadar biteceğini" söyleyeli 2 sene geçmesine, ÇAKIR'ın geçtiğimiz milletvekili seçimlerinde İlçe Başkanlığından istifa etmesinin ardından geçen ay tekrar kendisinin Ak parti İlçe Başkanı yapılmasına rağmen Ereğli-Devrek yolundaki çileli ve meraklı bekleyiş devam ediyor.

AK Parti ilçe başkanlığı görevini ilk aldığında adeta bir milletvekili gibi her soruna dokunması ve çözüm üretme çabaları takdirle karşılanan Fatih ÇAKIR'dan ikinci kez geldiği bu görevi dolayısı ile yöre halkı özellikle bir türlü bitmeyen ve adeta "arap saçına" dönen Ereğli-Devrek yolu hakkında kesin ve gerçekçi açıklamalar bekliyor.

 
Gösterim : 1411
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 11531353, Bugün: 3211 kez ziyaret edilmiştir.