Kayıt Tarihi: 25 Haziran 2018 Pazartesi 16:44
Yılın En İyi STK Lideri ZONDEF’ten.. Gurbet Altay Yılın En İyi STK Lideri..
Türkiye’de dergi yayıncılığı alanında hizmet veren By Protokol Dergisi, ‘2018 Yılının En’lerine Hilton Gardenya lnn Ankara otelinde düzenlenen törenle ödül verdi. Yayın hayatında 3’üncü yılını geride bırakan By Protokol Dergisi tarafından düzenlenen törene milletvekilleri, belediye başkanları, protokol üyeleri ve çok sayıda akademisyen katıldı.

Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı, Öğretim Görevlisi Gurbet Altay gençlere verdiği desteklerden dolayı ödüle layık görüldü.

ZONDEF olarak daha yapılacak çok işimiz var.

Ödül töreni hakkında açıklama yapan Gurbet Altay: “Bir parçası olmakla gurur duyduğum ZONDEF olarak gençleri hem güç olarak gördüm.Ve her fırsatta da destek vermeye ve özgüvenlerini en seviyelere çıkarmak adına fırsatlar vermeye çalıştım.Görevde kaldığım sürece de bu böyle olmaya devam edecektir.Fırsat verildiğinde gençlerin neler yapabileceğini tarihte gördük.Bizler de ZONDEF olarak 12 komisyonla Zonguldaka ve Zonguldaklılara hizmet etmeye devam edeceğiz.Bu komisyonlardan büyük bölümlerinin başkanları gençlerden oluşmaktadır.Bizlerin geçmiş tecrübelerimiz ve gençlerin de gelecek hayalleri,tecrübeleriyle Allah’ın izni ile daha çok ödüller alacağız.Zonguldak’a ve Zonguldaklıya geleceğe taşımada,gelişmesine katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize.ZONDEF olarak genç bir ekibe sahibiz,güçlü bir ekibe sahibiz.Allah bütün gençlerimizden razı olsun.Bir görev verdiğimizde gözümüz arkada kalmıyor.

ZONDEF’i gelecek nesillerden emanet aldık.

Biz şunu çok iyi biliyoruz.2013 yılında kurucu başkanımız Sayın Ali Rıza Kiremitçi,değerli büyüğümüz Şevket Cinbir,birçok Zonguldak sevdalısı dernek başkanım ve gönlünü sivil toplum kuruluşlarına adamış merhum İsmail Armağan,Muhterem Kartal ağabilermizin gayretleriyle ve gelecekten gelen Zonguldaklı gençlerden emanet aldık.Bu emaneti de gururla,onurlataşımaktayız.GerekZonguldakta gerekse diğer illerde yaptığımız faaliyetlerle Zonguldaklımızın tanıtımına büyük katkı sağlamaktayız.Yaptığımız ve halen devam eden projelerle de birçok gencimize,iş dünyasına ışık tutmaya devam etmekteyiz.

Tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz.

Vatanı, milleti ve memleketi için çalışan tüm siyasi partilere aynı mesafedeyiz. Bu dönemde birçok siyasi partilere özellikle genç arkadaşlarımızı yönetim kuruluna önererek girmelerine vesile olduk.Şunu gördük ki gençlerin enerjisi doğru yönlendirildiği taktirde maksimum verim elde edilmektedir. Bizler de gerek iş dünyasında, gerek kültür çalışmalarında gerekse de siyasi kulvarda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bizler Zonguldak’ın sadece 5 milletvekili olmasını istemiyoruz. Bizler şimdilik en az 10 Zonguldaklı milletvekili olmasını arzu ediyor ve o mihmalde çalışmaktayız.Değerli kardeşim ve Zonguldak’ımızın önemli değeri olan Cihat Alagöz’le bu ödülü beraber olmak da bana ayrı bir mutluluk verdi.Bizler Cihat kardeşim gibi değerlerimizin her daim koşulsuz olarak yanındayız.” Dedi.

Gerek danışmanlık yaptığı şirketlerde gerek üniversitede gerekse de sivil toplum kuruluşlarında gençlere fırsatlar vererek en iyi şekilde yönlendirilmesini ve de özgüvenlerinin sürdürülebilir olmasını sağlamasından dolayı ödüle layık görülmesi Zonguldak camiyasını sevindirdi.

Törende, iş, sanat, siyaset, medya ve akademisyen dünyasından bir çok seçkin davetli ödül aldı. Geceyi düzenleyen ve ev sahipliği yapan By Protokol Dergisinin İmtiyaz Sahibi Barış yazıcıda davetlilerle yakından ilgilendi.Tören, akşam yemeği ve ödül töreninin ardından sona erdi.

ORTAK GÖRÜŞTE BİRLEŞTİLER

Protokol ailesine teşekkür eden katılımcılar, ülke gündemi ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Daha sonra ödül törenine geçilerek, katılımcılara ödüllerinin takdim edildiği gecede “Daha birçok başarılı projelerde buluşmak” dileğiyle ortak görüşte birleşti.

 
Gösterim : 4898
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 10401727, Bugün: 233 kez ziyaret edilmiştir.