Kayıt Tarihi: 03 Haziran 2018 Pazar 15:16
REİS-İ CUMHUR ERDOĞAN EREĞLİ'YE GELİYOR...
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş , 5 Haziran Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Kdz.Ereğli sahilinde yapılacak olan miting için her türlü hazırlıkları yaptıklarını belirterek, Ereğli'ye yakışır bir program olacağını söyledi.

Kumaş , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 5 Haziran Salı saat 17.00 de Zonguldak merkezde Madenci Anıtı önünde miting gerçekleştirecek ve akabinde Zonguldakta İftarprogramına katılacak. İftar programı sonrası saat 21.30'da Ereğli ilçemize gelerek Erdemir Ofis yolu Sahil bandında düzenlenecek olan miting ile Ereğlili hemşehrilerimiz ile buluşacak inşallah dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, milletin adamı diye adlandırılacak ve bu adlandırmaya yakışan bir lider olduğunu ifade eden Kumaş, “Cumhurbaşkanımızın gelişini sabırsızlıkla bekliyoruz. Herşeyi planladık. Katılımın artması için tüm duyurularımızı yapıyoruz. İnşallah Ereğlili hemşehrilerimizle Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağız. İlçemizde Cumhurbaşkanımıza büyük bir teveccüh var, onu görme arzuları var. Biz de bu çerçevede yoğun katılım için her türlü hazırlıkları yaptık. Liderimizi en coşkulu en iyi şekilde 5 Haziran Salı Günü Saat 21.30 da Ereğli sahil Ofis yolunda karşılayacağız." dedi.

Mitinge vatandaşların ulaşımını sağlama konusunda da çalışma yaptıklarını belirten Kumaş, ulaşımla ilgili ilçe teşkilatlarının vatandaşlara yardımcı olacağını açıkladı.

 
Gösterim : 882
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 10188013, Bugün: 2931 kez ziyaret edilmiştir.