Kayıt Tarihi: 09 Mayıs 2018 Çarşamba 19:15
MÜSİAD’dan Başkan KELEŞ’e Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kdz. Ereğli Şubesi tarafından 15 Nisan 2018 TSO organ seçimleri sonrasında Oda başkanı olan Arslan KELEŞ ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan İbrahim SEZER, üyeler Yusuf KARAOĞLU, Rafet KILIÇ, Şinasi BOZKURT, Kurtuluş AYYILDIZ, Numan ŞEN, Gürhan ÇALIŞKAN, Yunus AKAY, Yaşar UTKU ve Şube Müdürü Kemal KURTUL eşliğinde gerçekleşen ziyaret oldukça verimli geçti.

Bu nezaket ziyareti esnasında Ereğli ve bölge gündemi konuşulurken sık sık birlik ve beraberlik mesajları verildi.

ARSLAN KELEŞ; “BEN DEĞİL BİZ MANTIĞI İLE HER FİKRE, HER ÖNERİYE AÇIĞIZ…”

Ziyaret esnasında seçimlerden sonra bir kazanan ve kaybeden mantığının kendi dönemlerinde olmayacağını dile getiren TSO Başkanı KELEŞ, meclise girmiş her arkadaşımız ile el ele kol kola bu kent için ne yapmak gerekiyorsa onu yapacağız diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı… Örnek olarak da geçtiğimiz günlerde TOBB’a yaptıkları ziyareti örnek gösteren KELEŞ, meclisteki 20 arkadaşımızdan 3 tanesinin işleri ya da şehir dışında olmaları dolayısı ile katılamadığı ziyarette bu birlik ve beraberliğin ilk tohumlarını attıklarını ifade etti.

KELEŞ; “MÜSİAD GİBİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE HER ZAMNA DİRSEK TEMASI İÇİNDE OLACAĞIZ…”

Dostane bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette MÜSİAD gibi ekonomiye ve bölgeye katkı sağlayan kuruluşlarla her zaman dirsek teması içerisinde olacaklarını belirten KELEŞ; düne kadar bireysel şekilde sorunların üzerine gidilmesini de eleştirerek, bölge ve yöre olarak ne yapılacaksa birlik ve beraberlik içerisinde belli bir güç odağı oluşturularak yapılmalı dedi. Bu güç odaklarının oluşturulmasında kendilerine ve MÜSİAD gibi güçlü STK’lara ihtiyaç olacağının altını çizdi.

Ziyaret sonrası MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı SEZER tarafından KELEŞ’e çeşitli MÜSİAD yayınları takdim edilerek ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ziyaret esnasında TSO Muhasip Üye Özgür ERDOĞAN, TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin TANYILDIZ, Mevlüt ÖZDEMİR ve Kadir ÇAYGEÇ’de KELEŞ’e eşlik ettiler.

 
Gösterim : 3359
YORUMLAR
Web sitemiz 04.03.2012 tarihinden itibaren;
Toplam: 10188191, Bugün: 3109 kez ziyaret edilmiştir.